آخر الزمانبصیرتسبک زندگیغفلتمذهبی
موضوعات داغ

حجاب ، دفاع مومنان و تهاجم دشمنان/هجمه جدید منحرفان به مدافعان حجاب شرعی

امام جمعه کرج چه گفت ؟ و غوغا سالاران چه کردند ؟ در این نوشتار به وجوب حجاب در اسلام ، مقابله دشمنان با حجاب اسلامی ، مقابله منحرفان ، تلاش برای اجر امر الهی ، تهاجم منحرفان (حمله مساله داران و پوشش رسانه های زنجیری ) پرداخته شده و سخن تحلیلی و جمع بندی ارایه گردیده است .

امام جمعه کرج چه گفت ؟ و غوغا سالاران چه کردند ؟ در این نوشتار به وجوب حجاب در اسلام ، مقابله دشمنان با حجاب اسلامی ، مقابله منحرفان ، تلاش برای اجر امر الهی ، تهاجم منحرفان (حمله مساله داران و پوشش رسانه های زنجیری ) پرداخته شده و سخن تحلیلی و جمع بندی ارایه گردیده است . شیطان و شیاطین انسی بدنبال زدن ریشه های احکام مسلم اسلامی برای اهداف شیطانی خویش میباشند . و در این جدال حق وباطل یک بار دیگر مساله حجاب زیر حمله منحرفان قرار گرفته است .  دکتر سید جواد هاشمی فشارکی

(حکم شرعی حجاب ، تهاجم تخریبی دشمنان ، بازیچه سیاسی منحرفان )

 • سخن نخست : وجوب حجاب در اسلام

در قرآن این كلمه در هفت مورد به‌كار رفته و در اینجا منظور از حجاب ، پوشش اسلامی زن، به‌عنوان یکی از احکام وجوبی اسلام می باشد . با نزول آیه ۳۱ سوره نور حجاب بر زنان با ایمان واجب شده است  : “…. زینت‌های خود را جز آنچه، به‌طور طبیعی و عادی، نمایان است آشکار نسازند، روسری‌ها را بر گریبان‌های خویش فرو اندازند….ویکی فقه

 • سخن دوم : مقابله دشمنان با حجاب اسلامی

دشمنان جهانی اسلام و نظام ستم شاهی و ایادی انان چندین دهه می باشد که در حال تلاش برای حذف حجاب از میان مسلمانان بوده ، و محور این ضدیت با اسلام ، بهائیان می باشند. گزارش از جلسه محفلی بهائیان در  سال 1350 در تلاش برای حذف حجاب از جامعه ایران شیعه توسط شنودهای ساواک یکی از اسناد این مدعاست فرقه نیوز

 • سخن سوم : مقابله منحرفان

پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، این حکم شرعی در قوانین آمده و پوشش در جامعه الزامی شده است . لکن دشمنان منحرف علیه آن تلاش های زیادی کرده اند . ازجمله دراغتشاشات 1401 بدان تهاجم شده و یکی دستاوردهای آن بوجود آمدن پدیده بی حجابی و بی حیایی شد . ( فارس ؛ ۱۴۰۱-۸-۱۲ )

 • سخن چهارم : تلاش برای اجر امر الهی

رهبرانقلاب در سخنانان مقاطع مختلف زمانی تاکیداتی بر این مهم داشته اند . در اخرین دیدار خود  با اقشار مختلف بانوان در 14 دی 1401 به مسئله حجاب پرداختند و گفتند: ” حجاب بی‌تردید یک ضرورت شرعی و خدشه‌ناپذیر است .” پایگاه اطلاع رسانی رهبر معظم انقلاب

براساس رسالت دینی ، علمای اسلام نسبت به آسیب های اجتماعی هشدارهای لازم داده میشود . نماینده ولی فقیه در استان البرز ، امام جمعه کرج و رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز در خصوص حجاب در نماز جمعه 23 دی 1401  مواردی با موضوعات :” تحقیر و خدشه‌دار شدن‌ شخصیت زن در اجتماع ممنوع است / حجاب، مهم‌ترین عامل حفظ بانوان است / اگر حجاب برود عفت می‌رود / خطاب به مجریان قانون : قانون را اجرا کنید و از هیچ‌چیز نترسید / برای کشف حجاب باید طبق قانون عمل کرد / برای ضعیف‌ الحجاب‌ها باید برنامه‌های ایجابی و اقناعی داشت / بیان می فرمایند .  پایگاه اطلاع رسانی امام جمعه کرج

نامه پدر شهید عجمیان خطاب به نماینده ولی فقیه در استان البرز: قدردانی خود را از مردم انقلابی و ولایتمدار استان البرز با حضور مجاهدی وارسته و فقیه عالیقدری همچون امام جمعه کرج که در مسیر انقلاب اسلامی و با استعانت از مقتدایمان پرچمدار این حرکت عظیم است، اعلام داشته و شکرگزار درگاه خداوند متعال می باشیم. خبرگزاری جمهوری اسلامی ، 24 دی 1401

 • سخن پنجم : تهاجم منحرفان

منحرفان که از هر پدید ای بدنبال ماهی گیری برای اهداف پلید خویش می باشد ، این بار نیز در حرکتی برنامه ریزی شده فردای آنروز تهاجم خویش را انجام دادند .

حرکت اول : حمله مساله داران

دونفر ( اقای ابطحی و اقای زید ابادی) که مساله و سابقه دار می باشند ، در یک کانال غیر رسمی  با تحریف لفظی سخنان ایشان در خطبه های نماز جمعه بی پروا  به مواضع به حق وی می تازند .

نفر اول که عضو مجمع روحانیون مبارز ! بوده و بعلت فعالیت در فتنه 1388 سابقه دستگیری و بازداشت می باشد .

نفردوم اصلاح‌طلب و نزدیک به جریان ملی مذهبی بوده و بعلت مشارکت در فتنه  پرخسارت 1388 به زندان و تبعید و محرومیت از فعالیت سیاسی محکوم شده  و در سال ۱۳۹۴ مورد عفو عید فطر قرار گرفته و در ۳۰ آبان ۱۴۰۱ با سیاست مثلاخداحافظی کرده بود .

حرکت دوم : پوشش رسانه های زنجیری

بیش از 30 لشکر رسانه زنجیری همسو با دشمنان به نقل آن دو فرد با تیتر سازی آنرا برجسته کرده و پوشش خبری می دهند . ( پایگاه اطلاع رسانی جماران ، دنیای اقتصاد ، آرمان شرق ، صاحب خبر ، اقتصاد نیوز ، سایت الف ، منیبان ، انصاف نیوز ، افتاب نیوز ،  ایران پرسمان ، عرشه آنلاین ، خبر آنلاین ، روز ، نامه نیوز ، اصفهان نیوز ، فرارو ، سرپوش، رویداد 24 ، 55 آنلاین ؛ برترین ها ، ملت بیدار آنلاین ، نواندیش ایرانیان ، گیلان بهتر نوین ، پرسش ، برخط نیوز ، ویستا ، تربیون ، اطلس خبر ، خبر فوری ، خبر فارسی ، قطره ، خبربان ، خبر پو ، و….. )

برخی از تیترسازی های تهاجمی علیه امام جمعه محترم کرج منتشر شده توسط رسانه های زنجیری فوق برای ذهنیت سازی در جامعه :

 • کنایه ابطحی به امام جمعه کرج: فکر نمی کردید در اوج‌ بی‌حجابی، چنین برف کم‌نظیری بیاید؟
 • واکنش زیدآبادی به سخنان امام جمعه کرج: اگر برف و باران بارید چه؟
 • در پاسخ به اظهارات امام جمعه کرج ، رابطه سُستی حجاب و کاهش برف و باران از دید زیدآبادی!
 • واکنش یک فعال سیاسی به سخنان خبرساز یک امام جمعه
 • پاسخ دندان شکن احمد زیدآبادی به امام جمعه کرج درباره ارتباط حجاب و بارش باران
 • کنایه معنادار ابطحی به بارش برف در اوضاع بی‌حجابی
 • واکنش ابطحی به بارش برف در اوضاع بی‌حجابی و کنایه به امام جمعه کرج
 • واکنش ابطحی به بارش برف در اوضاع بی‌حجابی ، خرافه را بنام دین ترویج نکنید.
 • واکنش ابطحی به بارش برف در اوضاع بی‌حجابی
 • کنایه ابطحی به امام جمعه کرج: فکر نمی کردید در اوج‌ بی‌حجابی، چنین برف کم‌نظیری بیاید
 • واکنش زیدآبادی به سخنان امام جمعه کرج / اگر برف و باران بارید، مروّج «کشف حجاب» می‌شوید؟
 • و……
 • سخن تحلیلی و جمع بندی
 • رهبر انقلاب اسلامی در 14 دی ماه 1401 تأکید کردند: موضع جمهوری اسلامی در قبال مدعیان ریاکار غربی در مقوله زن، مطالبه‌گری و هجوم است زیرا غرب متجدد و فرهنگ منحط غربی در این زمینه واقعاً مقصر است و در حق حیثیت و کرامت زن، جنایت کرده است که امیدواریم دیدگاههای اسلام با تبیین و تکرار مناسب از زبان و قلم نخبگان و فرهنگیان زن، حتی در افکار عمومی غرب اثر بگذارد. جهاد تبیین پیش دستانه ( یا تهاجمی)  یعنی حمله تبیینی به قصد از میان بردن امکان حمله قریب‌الوقوع دشمن و مشغول کردن دشمن به ضعفهای اساسی خویش می باشد و این گونه رفتار منحرفان برای مشغول کردن انرزی کشور به داخل و نیز همسو سازی افراد شل حجاب با خود می باشد .
 • اینکه برخی رسانه های زنجیری هنرمندانه با هدف مهندسی اذهان و ادراک ، به هر بهانه ای بغض خود را نسبت به اسلام و حجاب بیرون ریخته و بدنبال انتقام و نفرت افرینی علیه مدافعان حجاب و وجاهت بخشیدن به بی حجابی هستند ، پیروی از اهداف ابلیس تلقی میشود .
 • موضوع نقل شده از ایت الله حسینی همدانی ، ضمن اینکه اصل آن از اصول مسلم اسلامی بوده ، لکن برای بهره برداری سیاسی ، با دستکاری و تحریف لفظی ، تیتر سازی شده است .
 • علاوه بر مومنان ، حتی منتقدان ، چنانچه ازاده بوده و به سخنان ایشان که درسایت امام جمعه وجود دارد ، گوش فرا داده ، بایستی خطبه های ایشان بخصوص خبه اخیر را کاملا تحسین نموده و بدنبال تحقق ان بایستی باشیم !
 • ترویج بدحجابی و بی حیایی یکی از دستاوردهای آشوبهای پاییز ۱۴٠۱ بوده و این حرکت جدید بدنبال منکوب کردن عدم تلاش برای بازگرداندن وضعیت به پیش از اشوبهای ۱۴٠۱ تلقی میشود.
 • علیرغم شکست اشوب پاییز ۱۴٠۱، افراد و رسانه هایی بدنبال باد زن خاکستر هیزم در حال خاموش شدن آن برای امکان تداوم شعله ور کردن فتنه تلقی می باشد.
 • این مواضع عکس العملی مبین انست که دو فرد که یدک کش یک جریان زاویه دار با انقلاب هستند و نشان از تلاش اطاق جنگ افساد طلبان و فعالیت توپخانه های آنان برای التهاب افرینی در جامعه می باشد .
 • این گونه خبر سازی نشان از آن دارد این افراد و جریانات نسبت به اجرای احکام شرع مقدس دغدغه نداشته و از هر وسیله ای بدنبال بهره برداری سیاسی هستند.
 • رفتار فوق یکی از مصادیق منکوب کردن بازوان رهبر انقلاب در جامعه و بخصوص با قمر بنی هاشم انقلاب در استان البرز می باشد.
 • تخریب شخصیت دینی و سیاسی واجتماعی آیت الله حسینی همدانی بکنار ، ایا باید اجازه دهیم به جایگاه نماینده ولی فقیه و امامت جمعه بعنوان قلب فرهنگی شهر این گونه جسارت شود ؟
 • یکی از روشهای جهادتبیین که تکلیف عینی و فوری است ؛ جهاد تدافعی بوده ،که با هدف خنثی کردن اثر تهاجمات دشمن بر اذهان و افکار و رفتار مردم و متخصصان و تصمیم مدیران در جنگ شناختی بر ادراک مردم ، جنگ ترکیبی ، جنگ روایتها و بمباران مغزها می باشد . لذا لازمه آن شناخت اقدامات دشمن و تلاش مجاهدان تبیین در برابر آن می باشد .
 • با توجه تلاش سازماندهی شده و گسترده دشمنان و منحرفان ،جبهه پیروان انقلاب اسلامی لازم است بصورت سازماندهی شده ، و نیز آتش به اختیار نسبت به تبیین حقایق اسلام ناب ، حقیقت دستاوردهای انقلاب اسلامی و نیز روشنگری تلاشها و برنامه های دشمنان و منحرفان اقدام مضاعف نمایند .
 • سخن پایانی
 • ضرورت دارد با اقای ابطحی که به ظاهر روحانی بوده ولی بر خلاف احکام صریح قرانی، مواضع به سخره گرفتن ایه حجاب را دارند ، توسط دادگاه روحانیت برخورد لازم صورت گیرد.
 • ضرورت دارد با اقای زید ابادی که بر خلاف احکام صریح قرانی و تاکیدات رهبر انقلاب ، مواضع به سخره گرفتن ایه حجاب و تخریب شخصیتهای دینی و انقلابی را دارند ، توسط دادگاه انقلاب برخورد لازم صورت گیرد.
 • با رسانه هایی که بنام امام خمینی بوده ولی به رسالت خویش در دفاع از خط امام نه تنها تلاش نکرده ، بلکه محفلی برای دامن زدن به این خطوط انحرافی هستند ، تذکرات قانونی صورت گیرد .
 • با رسانه های بی هویت و بی بته در این رویه سازی های خلاف قانون و شرع برخورد های قانونی صورت گیرد .
 • برای خنثی سازی بخشی از تخریب های صورت گرفته ، لازم است براساس قانون مطبوعات ، جوابیه آن نیز توسط همان سایت های خبری انتشار یابد.

**************************************

پیوست :  

نفر اول : حمله آقای ابطحی

کنایه معنادار ابطحی به بارش برف در اوضاع بی‌حجابی

محمدعلی ابطحی فعال سیاسی اصلاح طلب در توییتر خود نوشت: روزی که امام جمعه‌ای می‌گفت دلیل قطع نزولات آسمانی وضعیت بد حجاب است، فکر اینجا را نمی‌کرد که در اوج‌کم حجابی و بی حجابی در امسال چنین برف کم نظیری بیاید.

محمدعلی ابطحی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب نوشت:

روزی که امام جمعه‌ای می‌گفت دلیل قطع نزولات آسمانی وضعیت بدحجاب است، فکر اینجا را نمی‌کرد که در اوج کم‌حجابی و بی‌حجابی در امسال چنین برف کم‌نظیری بیاید.خرافه را بنام دین ترویج نکنید# والا به مولا ( دنیای اقتصاد ، 26 دی 1401 ) بهمراه تصویری از برفی بودن شهر

نفر دوم : حمله اقای زید آبادی

در پاسخ به اظهارات امام جمعه کرج ، رابطه سُستی حجاب و کاهش برف و باران از دید زیدآبادی!

احمد زیدآبادی روزنامه نگار در کانال تلگرامی خود نسبت به اظهارات امام جمعه کرج در خصوص کاهش بارش‌ها در نتیجه سستی حجاب واکنش نشان داد. اعتمادآنلاین

به گزارش جماران، زیدآبادی در این باره در کانال خود نوشت: امام جمعۀ کرج کاهش برف و باران را نتیجۀ “وضعیت افتضاح حجاب” دانسته است!

حالا فرض کنیم اصلاً خدا میزان بارش برف و باران را به میزان حجاب بانوان گره زده است! و همینطور فرض کنیم که در جوامعی که بانوان حجاب را رعایت نمی‌کنند، یا اصلاً برف و باران نمی‌بارد و همه در خشکسالی و قحطی در حال تسلیم جانِ شیرین خود به جان آفرین هستند و یا اینکه خدا در آن جوامع به دلیل اینکه “کافرند” بین میزان بارش و سطح حجاب پیوندی نزده و در ناز و نعمت رهایشان کرده است تا به فسق و فجور ادامه دهند و مکافات آن را در سرای آخرت تحمل کنند. به عبارت دیگر، فرض می‌گیریم که خداوند این رابطۀ علّی بین بارش و حجاب را مخصوص کشورهای مسلمان و علی‌الخصوص برای”ایران اسلامی و شیعه” وضع کرده است.

خب، حالا می‌توان از امام جمعۀ کرج پرسید؛ چند درصد زنان ایران به باور او حجابشان “افتضاح” است؟ اگر بگوید اکثریت‌شان که در آن صورت معنای روشن حرفش این است که اکثریت جامعه به نظام جمهوری اسلامی پشت کرده‌اند و این نظام فقط متکی به اقلیتی از مردم است. او قطعاً این حرف را نخواهد زد زیرا چنین حرفی به معنای نفی مشروعیت و یا به قول خودشان عدم مقبولیت نظام از سوی مردم است. اما اگر امام جمعۀ کرج آنچه را “حجاب افتضاح” نامیده است به اقلیت یا “اقلیت ناچیزی” از زنان ایران نسبت می‌دهد و قطع و کاهش نزولات آسمانی را هم به رفتار همین “اقلیت” یا “اقلیت ناچیز” مربوط می‌داند، در آن صورت؛ مگر وی معتقد نیست که خدا رحمتش بر غضبش سبقت دارد؟ خدایی که رحمتش بر غضبش سبقت دارد، چطور “اکثریتِ باحجاب” را به واسطۀ “اقلیت بی‌حجاب” مجازات می‌کند و برف و باران را از همگان دریغ می‌دارد؟

حالا آمدیم و در باقیماندۀ زمستان، ابرهای بارور آسمان ایران را در نوردیدند و سبب بارش کم‌سابقه‌ای از برف و باران در سراسر کشور شدند. در آن صورت، آیا امام جمعۀ کرج می‌پذیرد این بارش‌ها را باید به پای “وضعیت افتضاح حجاب” نوشت؟ اگر بپذیرد که باید مروّج کشف حجاب شود و اگر نپذیرد ادعای خود را در مورد پیوند بارش و حجاب نفی کرده است!

با این حال روشن است که او نه می‌پذیرد و نه به اشکال ادعای خود اذعان می‌کند. در صورت افزایش بارش برف و باران در باقیماندۀ سال، او احتمالاً آن را به “تضرع مؤمنین” و توجهات خاص خداوند و اولیائش به “کشور شیعه” مربوط خواهد دانست و کوچکترین اشاره‌ای هم به آنچه امروز گفته است، نخواهد کرد! ( جماران و اعتماد و ….. ، 25 دی ، 1401 )

 

 

 

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن